Марсела Тураті

Стипендіат Охберга 2011 року

мексиканська журналістка-розслідувачка й авторка книжки «Перехресний вогонь: жертви в пастці війни з наркотиками» (Cross Fire: Victims Trapped in the War on Drugs). 

Вона заснувала мережу «Журналісти на марші» (Periodistas de a Pie), присвячену професійному навчанню місцевих журналістів та організації заходів із просування свободи слова. Марсела Тураті — співзасновниця мексиканської некомерційної організації журналістських розслідувань Quinto Elemento Lab та веб-сайту Куди поділися ті, хто зникли? 

Тураті відома своїми розслідуваннями про зниклих безвісти, про насильницькі зникнення, про масові вбивства мігрантів і масові поховання. Вона – лауреатка стипендії Охберга (2011) та міжнародних нагород, зокрема: премії Луїса Лайонса за совість і чесність у журналістиці, яку присуджує Фундація Німана в Гарварді, премії WOLA Human Rights Award 2013 року, яку присуджують за видатну журналістику на тему прав людини з Латинської Америки, та премії LASA Media від Асоціації латиноамериканських досліджень та інших.

 

Recent Posts by Марсела Тураті